WOW! Ut pretium risus sit amet nisi vulputate porta. Dolor amen glavrida – dellentesque itae from. Ut hendrerit tempus purus in vulputate. Pellentesque – amet nisi vulputate porta dignissim dui ac dolor convallis, vitae! Thanx!

Miriam G.lost 5kg in 3 months

Ut hendrerit tempus purus in vulputate. Pellentesque dignissim dui ac dolor convallis, vitae! Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac!

Richard F.lost 7kg in 2months

Ut hendrerit tempus purus in vulputate. Pellentesque dignissim dui ac dolor convallis, vitae! Vestibulum sodales tempus enim, non feugiat lectus congue quis. Nam accumsan libero sed imperdiet egestas.

Tiffany B.lost 4kg in 1.5 months

Pellentesque accumsan dolor et ultrices tincidunt. Mauris volutpat, libero fermentum malesuada vestibulum, nibh metus euismod augue, quis scelerisque risus erat at purus. Nulla tincidunt quis sem eu feugiat. Suspendisse sed arcu luctus, egestas elit at, bibendum dolor.

Alexandra G.lost 15kg in 2 months

Ocak ayında tanıştım Tülay Hanım’la Zaten Şubat ayında sona erdi seanslarımız. 5 yıl süren kabus dolu günlerim. 2 ay süren seanslarla son buldu. 5-10 dk sonra yanında olacağım ve biliyorum buradan çıkarken yine herşey çok güzel olacak.İyi ki varsınız….

5 yıl süren kabus dolu günlerim. 2 ay süren seanslarla son buldu

2011 deo günden bu güne , ya da ben öle olsun istiyyazmışım en son , o günden bu güne çok şey değişmiş, zaman çabuk geçmesi mi, yoksa benim değişmem mi bilmiyorum ama herşey daha güzel .Bu güzelliğe kattıklarınız için tşkr.

Bu güzelliğe kattıklarınız için tşkr.

Slm. Benim ilk çalışmam ama çok rahatladım tülay abla güleryüzlü melek gibi bir insan çok yardımcı oluyor. çok rahtlatıyor insan
Seni seviyorum tülay abla

Seni seviyorum tülay abla

Sıkıntım vajinismus’tu. İnsanı gelgitlere sürükleyen çok doğal ve normal bir deneyimin çok zor hatta imkansız gibi görünmesine neden olan bir sıkıntı…. Çok araştırdık, çok yere gittik… Tıkandık, bunaldık… Tekrar araştırdık…. 7 yıl !… çok zor geçti…. sevgimiz sınadı aslında . Herşeye rağmenmutluyduk…. Sonunda Tülay hanımla tanıştık.Sayenizde hayatın doğallığıma ulaştık.Korkarak, istemeden geldik. Geriye dönüp bakınca ” ne kadar kolaymış ” diyoruz ama bu cümleyi etmek ne kadar zaman aldı…. Tülay hanım çok teşekkür ederiz. İyiki Tanımışız. Tam anlamıyla “mutluyuz” artık.

Tıkandık, bunaldık… Tekrar araştırdık…. 7 yıl !

Nulla et risus non mauris faucibus lacinia sit amet at ipsum. Sed non ante id risus ornare suscipit. Vivamus ut enim hendrerit, finibus arcu ac, pellentesque neque. Morbi sagittis faucibus neque vel hendrerit.

Fiona R.lost 5kg in 2 months

Tülay Abla ! Sen çok tatlı dilli güler yüzlü birisin. Ve bence çok iyi bir eş, anne,evlat ve bireysin. Ben senin yanında hep doğal oluyorum. Çünkü sende çok deli dolu mutu birisin . Ve elbise giyince çok güzel oluyorsun 🙂 Ya sen aslında her zaman güzelsinde elbise giyince daha bi güzel oluyorsun…. Ben daha 15 yaşındayım. Çok küçüğüm. Boş şeylere üzülmemem gerek. Evet yaşadıklarım zor şeyler ama ben olgun, zeki, akıllı ve güzel bir kızım. Senin sayende bunların hepsini yeneceğim. Ve senin sayende öğrendim ki tek çarem ” OKUMAK ” Sen burda gelenlerle daha çok bir arkadaş , bir kardeş gibi oluyorsun. En azından ben seni öyle görüyorum. İyi ki varsın Tülay Abla… Gittim 5. kişisin ve işallah son olursun 🙂 Seni çok ama çok seviyorum. C.D.

Tülay Abla ! Sen çok tatlı dilli güler yüzlü birisin.